Привокзальна площа в Мукачеві залишається розбитою

Вокзал – це перший, так би мовити, пункт призначення, де зупиняються туристи, приїжджаючи до міста. Це його обличчя, візитна картка. Тому важливо, щоб інфраструктура залізничної станції і її територія були у хорошому стані, і дуже плачевно, коли все навпаки. Про стан привокзального майданчику у Мукачеві більше у сюжеті.

Залізничний вокзал – це перше враження про місто. Саме слово «вокзал» у прямому сенсі означає гостинний двір, призначений для обслуговування пасажирів, тому і стан цього двору має бути презентабельним і комфортним для приїжджих гостей. Увагу журналістів «М-студіо» вже неодноразово привертав стан привокзальної ділянки у місті Мукачеві.

Суцільні ями, вибоїни та тріщини – ось таке тут дорожнє покриття. За словами місцевих водіїв, дорогу тут не відновлювали вже дуже давно. Хіба що попереднього року залатали одну яму, але це навряд чи можна вважати ремонтом.

Варто додати, що на дорогу до «Сільверленда» з міського бюджету було виділено понад 20 мільйонів, і її ремонт так і незавершений, потрібне дофінансування, в той час, коли термінових змін потребує ряд інших доріг та об’єктів інфраструктури міста.

Щодо очільника залізничної станції Мукачева – його на робочому місці під час зйомок не було, тому дізнатися, хто відповідає за стан привокзальної ділянки, ми не змогли. Чи прийде час, коли мукачівці гордитимуться обличчям свого міста – його вокзалом, а туристи з усмішкою сідатимуть в таксі і з комфортом будуть подорожувати і знайомитися з роздинками краю – ми не знаємо, але дуже сподіваємося, що дорогу тут відновлять найближчим часом.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − two =