В Ужгороді евакуювали учнів і вчителів школи-інтернату в межах навчань ДСНС

Учнів Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів вчили реагувати на надзвичайні ситуації. Відпрацьовували все в наближених до реальних умовах: від дзвінка на «101» до повної евакуації учнів та вчителів з навчального закладу.

Цими днями учнів Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів вчили діяти у надзвичайних ситуаціях. В закладі буцімто виникла пожежа.

Ось такі головні етапи евакуації.Школярі з педагогічним колективом у безпечному місці дочікують рятувальників. Тут же вчителі за списком перераховують всіх дітей. І все ж таки хтось з учнів з різних причин може бути відрізаний від виходів. Їх працівники ДСНС спускали за допомогою автодрабини. Загалом евакуювали понад 400 осіб.

Учні кажуть, що практичні навчальні евакуації як в школі, так і в гуртожитку їм влаштовують часто. Найголовніше – не панікувати.

Додамо, що в ході цих навчань фахівці ДСНС вирішили проінспектувати і стан евакуаційних шляхів та справність пожежних гідрантів. Окрім того, перевірили дотримання всіх протипожежних інструкцій: наявність вогнегасників, планів евакуацій та відсутність пожежонебезпечних пристроїв. В одній з кімнат виявили подовжувач – їхнє використання заборонено.

Ще було зауваження стосовно вогнегасників – вони є, розміщені на відповідних відстанях, однак деякі несправні. Зверніть увагу – на них завжди має бути раструб.

Загалом, зі слів інспектора, попри ці порушення заклад має достатній рівень захисту і дотримується головних норм пожежної безпеки.

Подібні заходи рятувальники проводять у більшості навчальних закладів області на підставі наказу прем’єра-міністра від 11 грудня 2019 року. Причиною послугувала пожежа в Одеському коледжі, в результаті якої загинуло 16 осіб.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =