В Ужгороді у Генконсульстві Угорщини відкрили виставку натюрмортів

Персональна виставка Андреї Павук відкрила свої двері 28 січня в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді. Авторка – членкиня Закарпатської організації Національної спілки художників України, творчого об’єднання Товариства угорської інтелігенції Закарпаття імені Міхая Мункачі та Товариства словацьких митців Закарпаття, викладачка коледжу мистецтв ім. А. Ерделі та Закарпатського художнього інституту.

Насичені яскравими барвами квіти– це саме те, що потрібно для гарного настрою та естетичної насолодиу похмуру погоду посеред зими! Андрея Павук презентувала натюрморти в угорському консульстві в Ужгороді.

Ужгородка Андрея Павук – випускниця Львівської національної академії мистецтв за спеціальністю кераміка, проте завжди захоплювалася живописом. На цій виставці авторка представила кілька пейзажів, але найбільше – натюрмортів з квітами та ляльками в угорському народному вбранні із спогадів дитинства.

Персональну виставку Андреї Павук відкрили урочисто 28 січня за участі представників Генерального консульства Угорщини та інших поважних гостей.

Насолодитися творчими доробками Андреї Павук поціновувачі прекрасного можуть протягом трьох тижнів – стільки триватиме експозиція.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =