На Хустщині побувала делегація чеського краю Височіна

Багаторічна співпраця Закарпаття з чеським краєм Височіна втілюється у реалізацію десятків проектів з покращення інфраструктури. Днями чеська делегація знову завітала на Хустщину, щоб продовжити співпрацю. Детальніше про цю подію – у відео РТК «Хуст».

Вже багато років поспіль на Закарпатті активно впроваджуються в життя спільні транскордонні проекти, зокрема з чеським краєм Височіна. Ця співпраця охоплює безліч напрямків розбудови соціальної інфраструктури. Цього разу чеська делегація знову завітала і на Хустщину.

Підтримка наших закордонних партнерів дозволяє досягати значних успіхів у впроввадженні вкрай необхідних реформ, у цьому переконаний обласний депутат Мирослав Білецький. Зокрема, у селі Залом є хороші сподівання, що об’єктом співпраці стане місцева школа.

В рамках концепції розбудови освітніх установ Хустського району, яку започаткували наші земляки Валерій Лунченко та Мирослав Білецький, реалізовано чимало локальних проектів створення якісно нових умов освітнього середовища.
Попереду є над чим працювати, тому підтримка міжнародних партнерів вкрай важлива. Також цього дня чеські партнери відвідали і школу в селі Бороняво…

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − five =