Чи захищені мукачівці від нового коронавірусу?

Поки світ напружено спостерігає за розвитком подій в Китаї, де коронавірус вбив більше ста осіб, в Україні люди потерпають від простого грипу та інших інфекційних захворювань. На відміну від китайського вірусу, зарадити розповсюдженню грипу, гострих респіраторних захворювань, дифтерії та інших недуг у нашій країні можна вакцинацією. Яка ситуація зі щепленням на Мукачівщині – знають журналісти «М-Студіо».

Згідно з прогнозами медиків, у кінці січня – на початку лютого в Україні очікують на пік гострих респіраторних захворювань. Як інформує Мукачівська міська рада, за останній тиждень в Мукачеві на ГРВІ захворіло 456 містян, найбільше хворих дітей – понад 230. В Мукачівському районі на гострі респіраторні вірусні захворювання занедужало більше 200 місцевих жителів, 127 з яких діти. Кількість хворих збільшилася майже наполовину – 40 %, однак, на щастя, випадків захворювання на грип на Мукачівщині поки немає – йдеться в повідомленні. А тим часом медики постійно нагадують, що лише вакцинація залишається єдиним надійним способом профілактики грипу.

Не варто забувати і про вакцинацію від інших інфекційних захворювань – дифтерію та кір. Медики наголошують – вакцина у лікарнях є!

Загалом на Закарпатті чи не найнижчий рівень щеплень в Україні – трохи більше 50%, однак показники саме в Мукачівському районі досить оптимістичні.

І насамкінець, ситуація у світі з коронавірусом, грипом та вакцинацією в Україні не привід для паніки. За можливості – робіть щеплення. Оскільки проти коронавірусу вакцини немає, засоби профілактики захворювання стандартні, як для вірусної інфекції: часто мити руки або обробляти дезінфікуючими засобами; при кашлі та чханні прикривати рот і ніс зігнутим ліктем або паперовою хусткою; уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель; якщо підвищена температура тіла, кашель і утруднене дихання, якнайшвидше звернутися до лікаря.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − eleven =