В Мукачеві біля кінотеатру всупереч забороні ведуть земляні роботи

На сайті Мукачівської міської ради винесене рішення «Про тимчасове припинення видачі Дозволів на проведення земляних робіт на території міста Мукачево»з 15.11.2019 по 15.03.2020 року. Проте окремі підприємці дозволяють собі порушувати заборону.

Ще в листопаді 2019 року на сайті Мукачівської міської ради з’явилося рішення про «Про тимчасове припинення видачі Дозволів на проведення земляних робіт на території міста Мукачево». Термін дії цього рішення з 15.11.2019 по 15.03.2020 року. Проте у центрі міста, біля приміщення кінотеатру хтось таки розпочав ремонтні роботи навіть за наявності рішення про заборону.

Варто нагадати, у минулі роки, імовірно, з метою відтермінувати запуск роботи одного з успішних супермаркетів Мукачева подібні рішення вже приймалися.

Наші журналісти намагалися отримати інформацію про те, хто є замовником та виконувачем ремонтних робіт у центрі міста, та чи відбувається це за сприяння міської влади, або ж навпаки. Проте відповіді навіть від заступників міського голови почути не вдалося, тому редакція «М-студіо» вже традиційно направляє інформаційний запит до міської влади, аби там роз’яснили, чи часом не мають місце подвійні стандарти, коли одним підприємцям, імовірно, близьким до міської влади, дозволено порушувати норми, згідно з принципом: друзям все – а ворогам закон. Тож чи дійсно влада діє спільно з підприємцями, і чому рішення мукачівського управління міського господарства міськвиконкому дійсні не для всіх? Сподіваємось, найближчим часом мукачівські чиновники зможуть дати відповіді на такі прості питання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =