В Ужгороді карантин: кожна п’ята дитина не ходить до школи

Карантин оголосили у школах Ужгорода. Відсьогодні, з 31 січня, протягом наступних 2 тижнів у всіх загальноосвітніх закладах міста призупинено навчання.

Таке рішення прийняла епідкомісія міської ради 30 січня. Дитячих садочків це не стосується – вони працюватимуть у звичному режимі, але вжватимуть профілактичні заходів. Також рекомендували обмежити відвідування позашкільних гуртків, музичних, художніх, спортивних шкіл тощо, аби завадити розповсюдженню вірусних інфекцій.

Карантин на два тижні! – таке рішення прийняли на засіданні протиепідемічної комісії Ужгородської міської ради. Призупинено заняття і в позашкільних закладах: музичних та спортивних школах, гуртках, секціях тощо. Також не будуть проводитися розважальні та інші масові заходи.

Збільшення кількості захворювань на ГРВІ та грип серед дітей майже удвічі – ось підстава для введення карантину в ужгородських школах.

Вперше до зведення статистичних даних для визначення епідситуації долучилися приватні медичні центри Ужгорода. Це дає можливість бачити реальну картину рівня захворюваності у місті.

Крім того, не всі батьки звертаються до лікарів для лікування дітей, тому епідкомісія врахувала і загальну кількість учнів, які не відвідують школу – їх понад 20%. Варто додати, Дитяча міська лікарня переповнена пацієнтами шкільного віку з гострими вірусними інфекціями.

Епідемічну ситуацію будуть і надалі моніторити. А поки, аби завадити розповсюдженню вірусних інфекцій, рекомендують проводити вологе прибирання із засобами дезінфекції у громадському транспорті, закладах харчування та інших людних місцях. Дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі, проте посилять протиепідемічні та медико-санітарні заходи.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =