Творче об’єднання «Митець Верховини» відсвяткувало 55-річчя виставкою в Хусті

Разом до мистецьких звершень – під таким гаслом крокують до мистецьких вершин уже 55 років поспіль художники творчого об’єднання «Митець Верховини». З нагоди ювілею у Хустській картинній галереї відбулася тематична виставка.

55 років мистецьких досягнень, творчого зростання та виховання нових плеяд талановитих художників – все це про творче об’єднання «Митець Верховини». Днями тематична виставка робіт художників у Хустській картинній галереї стала майданчиком для відзначення круглої дати.

Величезну роль у житті кожного художника відіграла участь у творчому об’єднанні, адже тут знаходили один одного товариші, колеги та друзі… Важливу роль у творчості кожного художника відіграє і участь в пленерах, виставках чи конференціях. Так, голова творчого об’єднання Валерій Дьордяк нещодавно відвідав Францію. Проаносував він і участь у найближчому, також міжнародному пленері.

Загалом урочистості до 55-річчя творчого об’єднання пройшли на високому рівні, і всі художники відзначали, що 55 – це тільки початок для великої мистецької родини під назвою «Митець Верховини».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + ten =