Мукачівський район отримав бюджет на 2020 рік

В залі Мукачівської районної ради депутати зібралися на 19 сесії 7 скликання. На засіданні обговорили зміни до бюджету на 2019 рік, затвердили проект рішення щодо районного бюджету на майбутній рік. Також на сесії повідомили про звільнення з посади начальниці управління освіти у зв’язку з негативною оцінкою роботи чиновниці.

Сьогодні відбулося засідання 19-ої сесії Мукачівської районної ради сьомого скликання. Традиційно депутати розпочали зібрання з державного гімну України. Також за хорошою традицією на сесії привітали іменинників та з нагоди дня місцевого самоврядування, за вагомий внесок у розвиток громад почесними грамотами та подяками нагородили сільських та селищних голів.

На порядок денний винесли 7 питань, серед них – затвердження фінансового плану на 2020 рік Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району» Мукачівської районної ради та внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

Також на сесії Мукачівської районної ради було повідомлено про звільнення начальниці управління освіти, молоді та спорту Світлани Кешелі. Відповідне розпорядження було підписано 9 грудня поточного року.

Після цього перейшли до основного питання, а саме: затвердження проекту рішення про районний бюджет на 2020 рік.

Таким чином, депутати рішення ухвалили й майже одноголосно підтримали усі питання, які були винесені на розгляд сесії.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 4 =