Дотримання прав людини закарпатські прикордонники обговорили з Уповноваженою Верховної Ради

В Мукачівському прикордонному загоні з нагоди Дня прав людини відбулася зустріч у форматі круглого столу представника уповноваженого ВРУ з прав людини в Закарпатській області Діани Шардак з керівництвом Мукачівського та Чопського прикордонних загонів.

День прав людини щорічно відзначають 10 грудня. З цієї нагоди в Мукачівському прикордонному загоні пройшла зустріч у форматі «круглого столу» представника уповноваженого ВРУ з прав людини в Закарпатській області з керівництвом Мукачівського та Чопського прикордонних загонів. На заході йшлося про дотримання прав військовослужбовців цих відомств.

В ході зустрічі представник уповноваженого ВРУ з прав людини в Закарпатській області назвала прикордонникам питання на які треба звернути увагу задля повного забезпечення дотримання прав військовослужбовців і які невдовзі перевірять без попередження навідавшись у загін ще раз.
Як запевнили у прикордонному загоні – до всіх побажань та зауважень дослухаються.

Ще одним питанням зустрічі, звичайно ж, стало дотримання прав людей в пунктах тимчасового перебування. Прикордонники продемонстрували журналістам умови, в яких утримують нелегальних мігрантів, які намагалися потрапити до ЄС.

В Мукачівському прикордонному загоні пункт тимчасового тримання розрахований на 16 осіб, тут є все необхідне для їхнього перебування – їжа, одяг, взуття, медикаменти, засоби гігієни і спеціально облаштовані кухня, душова ,вбиральня, місце для прогулянок тощо. Термін їхнього проживання тут – до тижня, найчастіше це 3 дні протягом яких прикордонники отримують всю необхідну інформацію і наступним місцемїхнього утримання стає пункт тимчасового перебування іноземців. А далі частину видворяють.

За 9 місяців 2019 року в Україні затримали 2 060 незаконних мігрантів, з них 830 за спробу незаконного перетину кордону, понад тисячу – за порушення правил перебування. Нашу країну вони розглядають здебільшого як транзитну зону.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 7 =