В мукачівській школі для допомоги Роберту Шафарю влаштували благодійний ярмарок

Тістечка, печиво, льодяники та багато інших солодощів, зроблених маленькими ручками школярів, можна було придбати на благодійному ярмарку в приміщенні ЗОШ №13, що у Мукачеві. Таким чином діти збирали кошти на лікування колишнього випускника школи – Роберта Шафаря, нині працівника ТРК «М-Студіо».

Такі маленькі, але з великим серцем школярі власним прикладом показують: робити добро зовсім не важко. Діти організували благодійний ярмарок солодощів, які виготовляли власними ручками.

Такий захід у школі організовують не вперше й кожен раз вдається зібрати чималу суму. Нині таким чином намагаються допомогти колишньому випускнику 13 школи – Роберту Шафарю. Виконати таку важливу місію школярам допомагають і батьки, які не жаліють ні коштів, ні власного часу, аби підготувати всю необхідну продукцію для ярмарку.

Директор навчального закладу Людмила Ковач розповідає, Роберт Шафарь ще 11 років тому закінчив школу. Однак і вчителі і навіть деякі учні й досі пам’ятають про нього. Тож коли дізналися, що їхньому випускнику необхідна допомога, зволікати не стали.

Варто додати, Роберт Шафарь – нині працівник ТРК «М-Студіо», зараз перебуває у реанімаційному відділенні обласної лікарні. Медики щодня борються за здоров’я нашого колеги. Рідні сподіваються на його найшвидше одужання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − three =