В Хусті організували екскурсію для студентів з нагоди річниці Декларації прав людини

10 грудня 1948 року Генеральна асамблея ООН прийняла Декларацію прав людини. Ця подія стала точкою відліку поширення демократичної юриспруденції та принципів захисту юричичних прав у світі. З нагоди відзначення цієї події працівниками Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги була організована тематична екскурсія для студенства та майбутніх правників.

Серед невід’ємних елементів цивілізованого суспільства важко обійтися без приципів беззаперечних прав людини та громадянина, якими керуються у всіх країнах світу. Саме ці принципи 71 рік тому лягли в основу документа – Декларації про права людини, 10 грудня відтоді стало особливим днем рівноправності та верховенства права. Так, в рамках відзначення цієї події працівники Хустського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували тематичну екскурсію для студентів, майбутніх правників міста Хуст, під час якої керівник центру Аліса Богдан докладно розповіла про завдання, які стоять перед їх установою.

Екскурсія стала хорошою можливістю наочно ознайомитись із особливостями роботи у сфері юриспруденції, а саме у наданні юридичних послуг громадянам.

Слід зауважити, що за увесь час свого існування Хстський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги став справжнім осередком правової підтримки громадян.

Підвищення юридичної обізнаності та можливість допомогди громадянам розібратись в багатьох юридичних тонкощах є основною сферою діяльності, зауважила керівник центру Аліса Богдан, і позитивно, що така можливість для допомоги створена та успішно праює на благо суспільства.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 12 =