Історичний «Соляний шлях», що пролягав через замки Закарпаття, дослідять і відновлять

Історичний «Соляний шлях» спочатку дослідять, а потім відновлять! Про це розповіли на стартовій конференції проєкту, який реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» за кошти Євросоюзу. Це дасть можливість зберегти історико-культурну спадщину регіонів та сприятиме промоції нового туристичного маршруту

Хуст – одне з міст Закарпаття, яке стрімко розвивається. За десять років населений пункт не впізнати: відремонтовані дороги, відновлена інфраструктура, побудовані нові соціально значущі об’єкти. Одна з родзинок – Хустський замок, територію якого в рамках проєкту «Відновлення туристичної привабливості історичного «Соляного шляху» облагородять.

Дослідження та відновлення туристичної привабливості історичного «Соляного шляху» – така мета проєкту, який реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

За європейські кошти протягом року, крім Хустського замку, виготовлять проєктно-кошторисну документацію, очистять територію та встановлять міні-скульптурки на Виноградівському, Королевському, Квасівському і Вишківському замках.

Майже 383 тисячі євро – загальний бюджет проєкту. 90% – внесок Євросоюзу, решта – співфінансування громад, де будуть проводитися роботи – як на території Закарпаття, так і сусідньої Угорщини.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × two =