Суд над 5 членами ДВК з Іршавщини так і не розпочався

Ще у серпні цього року прокуратура оголосила про підозру п’ятьом членам ДВК у с. Суха Іршавського району, які під час парламентських виборів 2019 незаконно видали бюлетені для голосування за осіб, що перебували під час проведення голосування за кордоном. 29 жовтня 2019 року розпочалося вже друге засідання Іршавського районного суду щодо цієї справи.

Відомо, що на окрузі, де були зафіксовані порушення виборчого законодавства, переміг Віктор Балога, за нього проголосували 35,81% виборців. Кандидат від «Слуги народу» Едгар Токар, який нині фігурує у судовій справі як потерпілий, тоді став другим і отримав 34,47%.

Однак судовий процес закінчився, так і не розпочавшись. Суддя, заслухавши думки прокурора та представників обох сторін, прийняв рішення перенести розгляд справи через неявку на судове засідання потерпілого.

Адвокат позивача Едгара Токара з рішенням суду не погоджується, адже, за його словами, закон вони не порушили. А бути присутнім на судовому засіданні або ні – потерпілий має право вирішувати сам. За словами Святослав Туза, судовий процес таким чином просто затягують, адже засідання з необгрунтованих причин переносять вже не вперше.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − nineteen =