Хустські волонтери зібрали 55 тисяч гривень на лікування важкохворого хлопчика

«Осінь – час дарувати тепло» – саме під такою назвою в Хусті пройшла благодійна акція на підтримку важкохворого Василя Легача. 12-річний хлопчик вже кілька років бореться з онкологічним захворюванням, і щоб бодай трохи йому допомогти, небайдужа студентська молодь вирішила організувати акцію зі збору коштів. Більше про великодушність хустян – у сюжеті «М-Студіо».

Василь Легач – хлопчик із села Забрідь Хустського району вже не перший рік бореться з важкою недугою: гострим лімфобластним лейкозом. Повністю вилікувати дитину в Україні не вдалося, і наразі Василько перебуває за кордоном – там його мають прооперувати, однак грошей у родини на всі необхідні процедури катастрофічно не вистачає. А тому долучаються волонтери. Цими днями до порятунку життя дитини просили відгукнутися хустян. Студенти навчальних закладів населеного пункту спільно з міською владою організували благодійну акцію «Осінь – час дарувати тепло».

Містяни на заклик допомогти відгукнулися. Тим паче, що у волонтерів були всі необхідні документи, які підтверджували, що дитина і справді хвора.

Свій внесок у велику справу зробили і жителі Заброді. Долучилися й чиновники. Виконувач обов’язків голови Хустської РДА Михайло Попович віддав на лікування хлопчика свою заробітну плату.

Спільними зусиллями в ході акції вдалося зібрати близько 55 тисяч гривень. Невдовзі суму передадуть родичам дитини. Додамо, що на підтримку Василя Легача невдовзі пройде ще один благодійний захід.

Тож ближче до зими хустяни вкотре матимуть можливість продемонструвати свою великодушність і долучитися до порятунку життя хлопчика.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 6 =