Фестиваль квітів «Кохання в Сент-Міклош» вчетверте пройшов у Чинадійові

На Мукачівщині, в селищі Чинадійово, цими вихідними вже вчетверте пройшов фестиваль квітів «Кохання в Сент-Міклош». Подвір’я, сад та зали місцевої фортеці традиційно прикрасили тисячами троянд, окрім того, відвідувачі могли поринути в середньовічну атмосферу і побувати на історично відтвореному весіллі Ілони Зріні та Імре Текелі.

Фестиваль квітів в замку проводять вже вчетверте. А почалося все у 2016 році. Тоді на екскурсію до фортеці завітало кілька флористів. І вже кілька років поспіль флористи збираються на початку травня і створюють романтику у середньовічній фортеці.

Цьогоріч їх більше 50 осіб. Всі поділені на команди. Кожна має свою залу чи об’єкт. Тут є можливість проявити на максимум свою фантазію і креативність. Однією з найпопулярніших композицій було «Дерево кохання». Виготовила її збірна команда з декількох регіонів Украіни.

Замок, троянди, романтика… Звичайно, на святі не могли не згадати про відому володарку замку Ілону Зріні та її обранця Імре Текелі. Відвідувачам допомогли поринути в середньовічну атмосферу і відтворили весілля відомої пари.

Окрім середньовічного весілля відвідувачів розважали найрізноманітнішими майстер класами з флористики, розігрували квіткові композиції, а також влаштували квітковий показ. Окрім того, флористи з радістю ділилися лайфхаками як доглядати за квітами, а також радили, як зробити, щоб вони довше тішили око.

Цьогоріч організаторів трохи підвела погода, проте на кількість відвідувачів, а також на враження від фестивалю це аж ніяк не вплинуло.

Три дні роботи. Понад 15 тисяч троянд. Безліч схвальних відгуків і бажання створити ще щось масштабніше наступного року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =