Чемпіонат з футболу Ужгородського району відкрили у Баранинцях

В Баранинцях на футбольному полі в поєдинку зустрілися чотири команди: дві юнацькі та дві дорослі. Грою відкрили чемпіонат з футболу Ужгородського району. Вболівальники переконують, команди показали достойну гру.

Першими на поле вийшли команди юнаків ФК «Олімпік» Коритняни та команда «Колос» з Баранинців. апружена гра, кілька штрафних – і з рахунком 2:1 перемогу здобули юнаки з Баранинців. Голова федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач каже, команди показали гру на високому рівні.

А тим часом до гри готуються і дорослі футболісти. Обидві команди розраховують на перемогу. Вже в першому таймі лідерами поля стали футболісти ФК «Олімпік». Спортсмени тричі забили гол у ворота суперників.

За грою спостерігав і нардеп Роберт Горват. Каже, тішиться, що на Ужгородщині є команди, які демонструють гідну гру.

ФК «Баранинці» команда, зі стажем. Хлопці не вперше зустрічаються в поєдинку, натомість їхні суперники – хоч і футболісти досвідчені, та в складі клубу тільки починають свою футбольну кар’єру.
У в другому таймі гру відкрили футболісти з Баранців. На перших хвилинах забили гол, однак рахунок вирівняти не вдалося. Тож у першому матчі чемпіонату з футболу Ужгородського району перемогу з рахунком 3:1 здобули новачки – ФК «Олімпік» з Коритнян.