Вчені з чотирьох країн в Ужгороді готують науковий збірник для дипломатів

В Ужгороді науковці з України, Польщі, Угорщини та Словаччини зібралися на міжнародну конференцію. Говорили про гібридну війну з Росією, вибори в Україні та відносини з нацменшинами. А все тому, що хочуть видати науковий збірник, який допоможе дипломатам у вирішенні актуальних проблемних питань.

В УжНУ вже вдруге дискутували на тему «Формат відносин України та Центральної Європи в контексті впливу гібридної війни, виборчих процесів та забезпечення прав національних меншин».

Конфліктні питання намагається використати російська сторона, зокрема, розповсюджуючи фейкову інформацію у світових ЗМІ. Тож науковці з України, Словаччини, Польщі та Угорщини вирішили об’єднатися. Колеги з Польщі кажуть: тема конференції напрочуд актуальна.

Науковці виступили зі своїми аналітичними роботами. Як позитив відмітили проведення в Україні демократичних виборів. Колеги зі Словаччини поділилися своїм досвідом забезпечення прав національних меншин.

Результатом конференції має стати пошук рішень актуальних проблем розвитку відносин України та ЄС, з подальшою публікацією результатів досліджень у науковий збірник, який планують передати для ознайомлення дипломатам країн-сусідок.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + sixteen =