Благодійний майстер-клас із самооборони провели у Хусті

У Хусті під відкритим небом відбувся олімпійський урок і майстер-клас із самооборони від Олександра Олійника – Заслуженого майстра спорту України з кікбоксингу, майстра спорту міжнародного класу з тайського боксу, дев’ятиразового чемпіона світу та Європи з кікбоксингу та тайського боксу, кращого тренера з кікбоксингу ISKA 2018-го року.

До слова, не було жодних вікових обмежень, тобто у заході міг взяти участь кожен охочий і разом з тим навчитися захищатися.

Захід спрямований протидіяти нині поширеному боулінгу – і подібні вже проходили в Україні, зокрема відомий спортсмен проводив їх у рідному Маріуполі. На запрошення Федерації кікбоксингу ISKA в Закарпатській області приїхав і в Хуст.

Олександр Олійник на Закарпатті далеко не вперше, однак Хуст тільки відкрив для себе. Каже: тут великий потенціал для розвитку спорту і кікбоксингу зокрема. Сам у спорті з дитинства, вже понад 25 років. Однак спершу займався карате, потім тайським боксом, який поєднав з кікбоксингом.

Відбулося й урочисте відкриття заходу, де продемонстрували, що спорт – це не завжди сила, це і краса та грація, та головне – здоров’я. Відкрив захід танцювальний клуб «Еліт», далі відбулося знайомство хустян з титулованим кікбоксером і вже потім – докладна інструкція: як захистити себе. До речі, президент Федерації кікбоксингу ІСКА в Закарпатській області Володимир Голуб теж долучився до інструктажу з самооборони.

Крім того, мав захід й благодійну мету. Під час силових вправ збирали кошти на лікування важкохворої 20-річної Тетяни Лавренко. Нагадаємо, нещодавно лікарі діагностували у неї цироз печінки, а відтак дівчині необхідна трансплантація органу. Натомість усі благодійники, які долучилися до доброї справи, ставали учасниками лотереї, де від багато чисельних партнерів заходу розігрувалися й подарунки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 10 =