Довгожитель зі Сторожниці відсвяткував 100-річний ювілей

Пройшов дві війни, жив у шести державах, не виїжджаючи за межі Закарпаття, змінив три професії, кожній з яких віддав майже по 20 років свого життя, а нині святкує вже сотий день народження. Привітати ювіляра Миколу Ільницького у такий знаменний день відімені народного депутата Василя Петьовки приїхав помічник нардепа Михайло Штефко.

Ювіляр розповідає, свій день народження любить, адже цього дня має змогу побачити за одним столом всю свою родину. А вона у пана Миколи немаленька: 5 дітей, 5 онуків та 5 правнуків. Всі дідуся шанують, адже саме він змалечку навчав кожного любити та поважати близьких.

Дідусь каже, кожному бажає такого здоров’я, як у нього. Адже у свої сто ні на що не скаржиться. Більше того, має хороший апетит та міцний сон, донині детально пам’ятає події із глибокого дитинства, обожнює читати і найголовніше – робить це без окулярів.

Онук ювіляра Валерій Баран розповідає, дідусь завжди вів активний спосіб життя, ще у 85 жив окремо від дітей та онуків, тримав велике господарство разом з городом та худобою. І донині не терпить надмірної опіки. Сам знає, у що одягнутися і як це потрібно зробити. Власні речі дідусь самостійно складає й зберігає у охайному вигляді.

Ювіляр розповідає, його шлях був нелегким. Довелося пережити всі лихоліття минулого століття, серед яких і війна, і голод, і тяжка праця у колгоспі. Однак,незважаючи на всі труднощі, завжди намагався зберігати енергію та оптимізм, й переконаний, саме це допомогло йому стати довгожителем.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − seven =