У Кольчині до Дня фізичної культури і спорту пройшла районна спартакіада

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Впродовж тижня по всій країні проводяться приурочені до цього дня спортивні заходи. Випробували себе на міць та витривалість і учні шкіл Мукачівського району на спартакіаді, що пройшла 12 вересня у Кольчині.

Захід розпочався з урочистого шикування на стадіоні. Далі як годиться – підняття державного прапора капітанами команд. За першість змагалися учні загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівського району та колективи фізичної культури та спорту. Брали участь команди Бобовищенської, Верхньовизницької, Верхньокоропецької, Горондівської, Залужанської, Кальницької, Лохівської, Чинадіївської шкіл. Вже не вперше змагання пройшли на стадіоні в селищі Кольчино.

Спортивний захід розпочався виступом юних спортсменів бойового мистецтва карате на чолі з Ігорем Капурою – президентом Закарпатської обласної федерації кіокушинкай карате.

Варто додати, що невдовзі на Мукачівщині, можливо, активніше розвиватимуть зимові види спорту. Голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб оголосив про можливість зведення льодового палацу. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені. На базі цього комплексу вперше в Україні планують провести дитячі олімпійські ігри 2024-2025 років.

Як і кожні змагання, спартакіада не обійшлась без медалей, кубків та подарунків. Всі команди отримали цінний для навчальних закладів спортивний інвентар.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 4 =