Ужгородські діти виграли поїздку до Києва і екскурсію до Верховної Ради

Взяли участь у конкурсі, розказали, якою бачать Україну в майбутньому – та виграли незабутню екскурсію в Київ. Днями 20 школярів з Закарпаття повернулися з цікавої поїздки, у рамках якої на власні очі побачили, де в Україні депутати приймають найважливіші рішення. Крім зустрічі з нардепом у стінах Верховної Ради, учні побачили принади столиці і готові поділитися враженнями.

В руках валізи, на обличчі усмішка. Вишикувалися на вокзалі, проходять реєстрацію. І просто щасливі, адже ужгородські школярі їдуть підкоряти столицю. Аби поїхати до Києва, діти з різних шкіл області заповнили відповідні анкети. Розказали в них про те, якою бачать Україну в майбутньому. Які б важливі рішення прийняли, якби стали депутатом. Згодом в рамках конкурсу організатори відібрали 20 найцікавіших анкет. Їх автори і отримали шанс на поїздку.

В програмі – безліч екскурсій Києвом. Та найбільше учні чекають візит до Верховної Ради України.

Школярі попрощалися з батьками, пообіцяли вести себе достойно. Проводжаючі ж розраховують, що з поїздки привезуть діти не тільки сувеніри, а й нові знання.

Дорогою до Києва школярі не сумували. В поїзді грали цікаві ігри, знайомилися. Зустрів подорожуючих в Києві народний депутат Роберт Горват. Разом з ним учні відправилися у Верховну Раду. Побачили приміщення, в якому творять закони, посиділи в депутатських кріслах та закидали народного обранця масою запитань.

Роберт Горват розповідає, отримав масу задоволень від спілкування з молоддю. Покладає на них чимало надій. Самі ж школярі повернулися з масою емоцій.

Задоволені учні кажуть: щасливі, однак сподіваються на подібні заходи і згодом. Роберт Горват же обіцяє вже в ближчий час зібрати школярів знову.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 14 =