На Хустщині відкрили футбольний сезон

У неділю, 14 квітня, Хустщина відкрила футбольний сезон. Справжнє спортивне свято панувало на стадіоні Вишкова. Господарі, ФК «Вишково», приймали у себе гостей – ФК «Хуст», гравці відіграли першу гру нового сезону. А відтак перший тур обласного чемпіонату Першої ліги Східної зони стартував. А перед початком матчу традиційно відбулося його урочисте відкриття із позивними гімну та підняттям прапору.

Без подарунків на відкритті також не обійшлося. Народний депутат України Валерій Лунченко та депутат обласної ради Мирослав Білецький вручили усім чотирьом командам Хустщини сертифікати. Щедрий подарунок дозволить командам придбати футбольну екіпіровку , необхідні аксесуари та інвентар. Така підтримка задля розвитку спорту і футболу зокрема просто необхідна, переконаний народний депутат.

Хустська команда уже в новому складі з новою назвою клубу отримала друге дихання, і це, по суті, її перший футбольний сезон. А для вишківських футболістів він став четвертим. На полі спостерігалося своєрідне дербі, адже на ньому зустрілися команди з одного району. Обидві зіграли без попереджень та вилучень. Хоч гра була запеклою, перший тайм не визначив переможця. Другий був куди цікавішим. На початку та в кінці другого тайму хустяни забили такі бажані голи у ворота вишківчанЄ, таким чином матч закінчився з рахунком 2:0.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + fifteen =