Оновлений стадіон «Авангард» в Ужгороді прийняв перші змагання

Урочисто під звуки оркестру крокують спортсмени стадіоном «Авангард». Ідуть і тішаться, адже відкритий чеміонат області серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл вперше пройде на оновленому стадіоні. 14 команд прибули з міст і районів Закарпатської області, ще одна зі Львова.

Легкоатлетичні доріжки та сектори, встелені поліуретановим покриттям найвищої якості швейцарського виробництва. На такому покритті змагаються європейці, оцінили нову доріжку і закарпатські бігуни. Довгий час стадіон перебував не у найкращому стані: доріжка ще з 90-х вкрилася ямами і зносилася. Ветерани спорту кажуть: із сумом спостерігали, як зникає спортивне майбутнє області. Нині впевнені: атлетика на Закарпатті відродиться.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 17,5 мільйонів гривень. Це здебілього кошти Державного фонду регіонального розвитку, ще 1,7 мільйона – із бюджету Ужгорода.

Змагання на новій доріжці розпочалися після винесення олімпійського вогню. Вже у травні на «Авангарді» проведуть найстаріші спортивні міжнародні змагання на теренах України – 58-й «Кубок дружби», а в жовтні на стадіоні пройде чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, де відбуватиметься відбір на чемпіонат Європи.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 18 =