На перший тур дебатів на НСК “Олімпійський” прийшов тільки Порошенко

Дебати чи не дебати – перший раунд зустрічі кандидатів у президенти на Олімпійському відбувся. Щоправда, в дещо нестандартному форматі. На розмову Петра Порошенка і Володимира Зеленського чекали понад дві сотні журналістів з різних країн світу.

Близько двадцяти тисяч киян прийшли до столичного стадіону Олімпійський вимагати першого раунду дебатів між кандидатами в Президенти. Проте Володимир Зеленський проігнорував запрошення Петра Порошенка зустрітися в останню неділю перед виборами. Подивитися на діалог потенційних очільників держави прийшли і понад двісті представників ЗМІ, як українських, так і закордонних. Втім, чинному Президенту довелося «дискутувати» з порожньою трибуною.

Петро Порошенко понад годину провів у спілкуванні із журналістами, і вчергове закликав опонента не ховатися і прийти на дебати – в будь-якому ефірі, якщо це не суперечить законній вимозі прийти на офіційну зустріч в студії Суспільного. Після цього – запросив усіх, хто прийшов підтримати його, зробити спільне фото на стадіоні. Українці ж відповіли – виконанням державного гімну у десятки тисяч голосів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 4 =