Служба карного розшуку святкує 100-річний ювілей

Свій столітній ювілей 15 квітня святкує служба карного розшуку в Україні. Своє професійне свято відзначають люди, які надають відсіч злочинцям, їхня головна зброя – це розум, а ризик є частиною життя. Урочистості з нагоди свята відбулись в Мукачівському відділку поліції. Як ветеранів, так і нинішніх працівників нагородили відзнаками та грамотами.

В карному розшуку голова ветеранської організації Мукачівського відділку поліції Іван Русин відпрацював понад чверть століття. За своє життя розкрив не один десяток злочинів. Добре пам’ятає, як затримував злочинця уперше в житті, коли лише прийшов на службу.

Сьогодні карному розшуку – 100 років. Нині цю службу називають кримінальною поліцією, та функції її працівників не змінились. Вони займаються затриманням та розшуком злочинців, пошуком зниклих безвісти громадян. У цих людей ненормований графік роботи, а кожен день на службі пов’язаний з ризиком для життя. З нагоди ювілею в Мукачівському відділку поліції привітали як ветеранів, так і нинішніх працівників.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих працівників, хто загинув на сході, захищаючи свою державу. Як колишніх працівників карного розшуку, так і нинішніх нагородили відзнаками та грамотами. Правоохоронці ж у свою чергу пообіцяли завжди залишатись відданими присязі та своєму народу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − eight =