В Ужгороді майже тисяча випускників складала ЗНО

Випускники українських шкіл приступили до написання ЗНО. Перший іспит, який складали – математика. В Ужгородському окрузі тести вирішували майже 1000 випускників з усієї області.

Під стінами Лінгвістичної гімназії імені Т.Г. Шевченка яблуку ніде впасти. Випускники шкіл з усієї області за кілька хвилин тут складатимуть ЗНО. На обличчі тривога, в руках документи. У когось книги. Повторюють вивчене. А емоції переповнюють.

От і настав час заходити у кабінети. По одному перевіряючи документи, черговий запрошує школярів у аудиторії. Тетяна вже зайшла до кабінету, намагається заспокоїтися. А майбутній економіст Мілена каже, абсолютно не переживає. У своїх знаннях впевнена.

Рівно об 11 двері школи зачиняються. Випускники беруться до завдань. А на дворі батьки, тримають кулаки та бажають дітям успіху.

В цілому в Ужгороді складуть ЗНО з 11 дисциплін 2700 закарпатських випускників. Математичні тести вирішували 987 школярів. 35 на ЗНО не прийшли. Найпопулярніший іспит – математика, мова. Найпасивніше беруть участь закарпатські школярі у ЗНО з хімії та фізики. Освітяни кажуть, перший етап тестування минувся без порушень.

На черзі ж ЗНО з Української мови та літератури. Тож бажаємо успіху всім випускникам.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × five =