«Забуті» діти у Закарпатській обласній дитячій лікарні отримали допомогу Угорщини

Проект «Забуті», започаткований у Закарпатській обласній дитячій лікарні, спрямований на утримання діток, яких батьки забули чи залишили у лікарні. Тут перебувають діти віком від кількох місяців до 3 років. І сьогодні представники угорського уряду вирішили передати гуманітарну допомогу для таких дітей.

Проект «Забуті», розроблений пастором Йосипом Шіпошем, розрахований на надання підтримки лікарням, в яких перебувають дітки, яких батьки залишили в лікарні, або не можуть забрати їх додому через певні труднощі, наразі надав допомогу і Закарпатській обласній дитячій лікарні. Запрацював проект з грудня минулого року.

Молода пара дипломатів з Угорщини в соціальних мережах звернули увагу на інформацію стосовно такого проекту. І вирішили зібрати допомогу для цих малюків.

У Закарпатській обласній дитячій лікарні кількість діток, які є «залишеними», постійно варіюється. Та тут намагаються зробити усе можливе, аби малюки почували себе комфортно, і мали усе необхідне для нормального життя.

Угорщина постійно допомагає закарпатській ОДЛ. 2 роки тому навіть вдалося допомогти у ремонті даху будівлі, розповів генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла.

До слова, допомогу уряд Угорщини надає й іншим медичним закладам. Під час зустрічі представники консульства наголосили, що ця допомога буде продовжуватись і надалі, і Закарпатська ОДЛ може розраховувати на підтримку Угорщини.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =