Традиційна виставка собак пройшла в Мукачеві

У Мукачеві пройшла традиційна виставка собак. Господарі майже з усього Закарпаття з’їхалися на захід, щоб показати свого чотирилапого друга. Цьогоріч зареєстрували більше 60 учасників. Змагалися собаки у трьох категоріях, однак жоден не залишився без втішного презента.

Біля парку Андрія Кузьменка у Мукачеві відбулась вже традиційна виставка собак.Цьогоріч на парад зареєстрували близько 60 собак. Закарпатці майже з усіх міст та районів краю приїхали, аби представити свого собаку.

Чотирилапі найрізноманітніших пород. Кожен з них дресирований та дисциплінований, а ще з усіма необхідними щепленнями та документами, адже це головна умова участі. Власники собак кажуть: такий захід – не лише можливість позмагатись та себе показати, а і отримати нові знайомства.

Обласна виставка собак всіх порід вже не вперше відбувається у Мукачеві, її організатори – Закарпатський обласний кінологічний клуб «Лайка». Перемога, кажуть власники собак, не головне. Тут найважливіше –новий досвід для чотирилапих та море радості для їх господарів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × two =