Закарпатським студентам пропонують освіту в Словаччині

Отримати диплом європейського зразка, можливість безкоштовно навчатися за кордоном і працювати. Організація «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство» презентувала освітню програму «Freestudent».

Вже кілька років в Україні діє програма « FreeStudent», яка надає можливість безкоштовно навчатися українським студентам в державних університетах Словаччини.

На сьогодні значна кількість дітей вже здобувають європейську освіту завдяки програмі «FreeStudent». Частина навіть отримує стипендію від Республіки Словаччина за успішне навчання.

Більшість старшокурсників – учасників програми підпрацьовує за спеціальністю під час навчання і в період канікул.

Значну роль також відіграє знання словацької мови, адже умовою безкоштовного навчання є саме навчання мовою країни, що приймає студентів. Важливим є те, що учасники програми «FreeStudent» отримують такий мовний сертифікат.

До вже існуючих популярних спеціальностей додали професії, які надзвичайно високооплачувані – це пілот і диспетчер аеропортів. Для 9-класників є можливість вступити до коледжу для навчання за спеціальністю «графічний дизайн».

За п’ять років існування програми уже близько 300 учасників отримали можливість безкоштовно навчатися за кордоном і отримати диплом європейського зразка. Головне, кажуть організатори – бажання вчитися.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − eleven =