В Мукачеві суд розглядав справу про вирубку дерев на Валенберга

Чергове судове засідання відбулося сьогодні у справі про несанкціоновану вирубку дерев на вулиці Валенберга відбулося сьогодні в Мукачівському міськрайонному суді. Оновлюючи парк, там зрізали липи, які, на думку активістів, не були аварійними, більше того – прикрашали місцевість.

Олеся Габовда, так само як і Сергій Альохін, обурені діями мукачівської міської влади: аби реконструювати парк для відпочинку на вулиці Валенберга, вирізали липи, що там росли. Суд по цій справі Олеся програла, та зупинятись не збирається. Поки на руках в жінки немає повного екземпляру судової ухвали, тому точну причину відмови жінка не знає, її отримає тільки 15 лютого. Та каже, склалося відчуття, ніби з думкою громади в місті зовсім не рахуються.

Олеся впевнена, що рішення в її справі прийняте неправильне. Жінка буде подавати на апеляцію, а поки прийшла підтримати свого однодумця Сергія Альохіна, який також позивається у цій справі.

Як зазначив чоловік, у плані реконструкції парку по вулиці Валенберга ніяких відомостей про те, що дерева збираються вирізати, ніколи не було. Відповідно такі спонтанні дії Мукачівської міської ради Сергій вважає неправомірними. А наслідки цих дій – такими, що несуть фізичну та моральну шкоду для кожного мукачівця.

Мукачівську міську раду на судовому засідання представляв прокурор Шандор Попович. Вислухавши обидві сторони, суддя прийняв рішення не на користь позивача Сергія Альохіна.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 5 =