Стратегію збереження карпатської бджоли обговорили в Ужгороді

В Ужгороді на конференцію зібралися бджолярі з різних куточків України, щоб обговорити стратегію збереження карпатської бджоли. Разом з тим ділилися спільним досвідом роботи та планами для розвитку галузі.

Володимир Дмитрук з Волині 20 років займається бджільництвом. Для цього покинув престижну роботу і зізнається – жодного разу про своє рішення не пошкодував. Чоловік займається виробництвом найрізноманітнішої медової продукції від алкогольних напоїв, до речі, легально – з акцизними марками, і до косметики.

Розповідає, що в Україні величезний потенціал для розвитку бджільництва. В основному пасічники орієнтуються на внутрішнього споживача. Разом з тим працюють і на експорт. Це країни Європи, а також Азії.

Віталій Курта – пасічник з Мукачева удосвіта і до пізнього вечора доглядає з сім’єю 310 вуликів. Щоб зібрати та приготувати смачний та корисний медовий нектар. Єдиним побажанням залишається, зізнається, хочеться більшої підтримки від держави. Бджільництво – задоволення не з дешевих.

Щоб поділитися досвідом, обговорити проблеми та їх вирішення – бджолярі з різних куточків України зібралися на спільну конференцію. Адже говорити – є що.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 11 =