Чотирьох розбійників з Іршавщини суд взяв під варту без застави

Четверо озброєних молодиків напали на підприємця в Іршавському районі. На АЗС в с.Білки, погрожучи зброєю, чоловіка змусили відігнати дві вантажівки, завантажені деревиною, на територію колишнього колгоспу

. Машини зачинили в ангарі, а у водіїв відібрали 400 грн. За гарячими слідами правоохоронці затримали зловмисників.

Один із фігурантів справи – раніше судимий, ще двоє перебувають під слідством за скоєння злочинів. Усі четверо належать до одного з громадських об’єднань області. Голова ОДА Геннадій Москаль запевнив: це представники ГО «Доста», у тому числі лідер районної громадської організації. Заява Москаля обурила членів організації. Адже зі слів їх керівника Павла Павлова, жоден із затриманих стосунку до громадської організації немає.

У неділю Іршавський суд обирав затриманим міру запобіжного заходу.Один із чоловіків, Петро Горзов – учасник АТО, відомий за позивним «Варшава». Сторона захисту клопотала: бійця під варту не брати.

Після кількох годинного засідання суд постановив усім чотирьом фігурантам злочину міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, до 11 квітня включно, без можливості внесення застави. Поліцейські кажуть: працюють згідно із законом. Реагують на повідомлення про злочини незалежно від політичної приналежності фігурантів. Позиція поліції – принципова: кожен, хто переступив межу Закону, має понести відповідне покарання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − eight =