Колись популярний табір «Мрія» у Лісарні так і залишається закритим

Вже близько 5 років колись найпопулярніший на Закарпатті оздоровчий табір «Мрія» залишається закритим. В січні 2015-го депутати Мукачівської міської ради проголосували за ліквідацію комунальною установи через відсутність коштів на її утримання.

З часів початку Незалежності тут щоліта працював повноцінний дитячий оздоровчий табір. Путівки можна було придбати за відносно невисоку ціну. Саме тут оздоровлювалися діти із соціально незахищених сімей та інші пільговики.

Дитячий оздоровчий комплекс «Мрія», що розташований у с. Лісарня Мукачівського району ліквідували у березні 2015 року. Мовляв, на його утримання у міської ради не вистачає коштів. Однак на заробітну плату 9 особам, що працюють у «Мрії», та оплату електроенергіїй досі продовжують виділяти півмільйона.

Закарпатське село Лісарня неподалік Мукачева перетворилося на місцевий курортний оазис – там стає все більше комплексів відпочинку, де організовують комфортне дозвілля серед свіжого гірського повітря. Відповідно, і земля у селі стає дорожчою. Чи можна припустити, що тут уже є свої намічені схеми майбутньої приватизації? Цілком логічно, що «Мрія», її площі та споруди в майбутньому стане не комунальною, а приватною власністю.

До слова, комплекс має і кілька повністю вільних земельних ділянок, де є місце для нового будівництва. Тож, як то кажуть, «святе місце» порожнім не буває.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =