Учасник бойових дій вже п’ять років не може отримати земельну ділянку в Ужгороді

В Ужгороді учасник бойових дій 5 років ніяк не може отримати земельну ділянку. Ні, не для індивідуальної забудови. Ужгородець планує побудувати там дитячий майданчик. Воює за 10 соток і не збирається здаватися.

Замість гілляччя та сміття – відкритий дитячий майданчик. Земельна ділянка у 10 соток знаходиться на вулиці Героїв. Поки що у власності міста. Її примітив Іван Пайда. Учасник бойових дій з 2014 року чекає реалізації свого права на землю. Тоді заяву на отримання писала дружина. А коли повернувся зі Сходу, узяв справу у свої руки.

Землю вже отримали п’ятеро його товаришів. Однак п. Іван і досі чекає. Вже писав заяву в поліцію. Виграв справу в окружному адмінсуді, але ситуація не змінилася. Причину відмови йому називали – відсутність детального плану.

Чоловік скаржиться: ще жодного разу земельна комісія не погодила йому дозвіл на одержання землі. Наразі чергове засідання. Після кількахвилинних перемовин комісія приймає рішення.

Але пояснити : чому місцевий житель чекав так довго ніхто не береться. Ані голова комісії Олеся Афанасьєва, ані начальник відділу землекористування Олександр Чепкий. За два дні ми знову прийшли в міську раду, щоб таки почути відповідь. Але, як виявилося, Олександр Чепкий саме на виїзді.

Як розповідає адвокат Василь Попович, після рішення земельної комісії на Івана Пайду чекає ще кілька етапів. Зокрема, потрібно розробити проект відведення. Далі із заявою подати його на затвердження міській раді. Потім отримати кадастровий номер. І нарешті – з цими документами йти до ЦНАПу, щоб отримати витяг з державного реєстру на право власності.

Вся ця процедура займає близько 6 місяців. Ну а Івану Пайді залишаться тільки очікувати та сподіватися, що він таки отримає землю. Чоловік налаштований рішуче.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − twelve =