Берегівський пенсіонер через землю почав голодування під стінами міськради

У Берегові вирішували складну ситуацію. Пенсіонер Іван Продан під стінами міської ради оголосив голодування з вимогою повернути відібрані у нього землі.

До держустанови чоловік прийшов з плакатом, де написав, що земельні паї та ділянки відбирають у простий людей за участю суддів та прокурорів, які діють в інтересах міського голови Золтана Баб’яка та інвестора Йосипа Вайса. На гучну заяву пенсіонера міський голова Берегова відреагував миттєво. Пообіцяв вирішити це питання вже на найближчій сесії міської ради.

Мова йде про 16 гектарів землі, які були оформлені у комунальну власність де в майбутньому планували збудувати аквапарк. Місцевий державний інспектор під час перевірки документів виявив численні порушення. Після чого міська рада звернулася до прокуратури.

Як розповів міський голова Берегова, земельну ділянку мітингувальник отримає. Золтан Баб’як пообіцяв вирішити це питання до кінця поточного року. Також, за словами міського голови, земельні ділянки будуть надані жителю Берегова без можливості подальшого переоформлення або продажу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − one =