Поза населеними пунктами відсьогодні потрібно їздити з ввімкненими фарами

В холодну пору року на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар. Поліцейські підкреслюють, що ця вимога правил дорожнього руху є обов’язковою для виконання в будь-який час доби.

Згідно з Правилами дорожнього руху, з 1 жовтня в Україні водії зобов’язані включати ближнє світло фар під час руху поза населеними пунктами. Відповідний обов’язок водія передбачено пунктом 9.8 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001. Це необхідно задля безпеки на дорозі, оскільки через погодні умови інколи машину просто не видно на шляху. Якщо водії забувають включити фари, або ж якихось інших причин не дотрималися цього правила, на них чекає адміністративна відповідальність.

До водіїв інформацію про те, що з 1 жовтня потрібно увімкнути денні ходові вогні поза населеними пунктами, доносили неодноразово. Проте і сьогодні ще були ті, хто з певних причин цього не зробив.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 5 =