Фестиваль «Золото літ» для людей похилого віку втретє влаштували в Ужгороді

«Золото літ» – фестиваль для людей похилого віку організували в Ужгороді. Біля драматичного театру влаштували справжнє свято, аби таким чином виказати повагу до старшого покоління та розбавити їх будні увагою і гарним настроєм. Захід став уже традиційним. Третій рік поспіль проходить під егідою благодійного фонду «Caritas» Мукачівської греко-католицької єпархії.

Концертна програма, родзинкою якої став гурт «Руснаки», різні майстер-класи, салон краси, шаховий турнір, безпрограшна лотерея і розіграш призів, а також солодкий стіл, і головне, увага та гарний настрій! – справжнє свято влаштували біля драмтеатру в Ужгороді в рамках фестивалю для людей похилого віку «Золото літ».

Долучилися до участі у фесті й різні благодійні і громадські організації. Привезли групи людей з різних куточків Закарпаття, аби їх розважити.

Фестиваль вже став традиційним. Третій рік поспіль на передодні дня людей похилого віку, який святкують 1 жовтня, проходить під егідою благодійного фонду «Карітас» Мукачівської греко-католицької єпархії.

Свято вдалося завдяки спонсорам, які долучилися до організації фестивалю. Проте життя на цьому не завершується, і варто пам’ятати, що допомога, увага та підтримка людям похилого віку потрібна щодня!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + five =