Ужгородом за місяць почнуть курсувати вдосконалені автобуси «Електрон»

В Ужгород прибули три нові вдосконалені автобуси «Електрон». Транспортні засоби нового покоління придбані в лізинг, наразі проходять тестовий режим. Працюватимуть вони на найбільших маршрутах.

Частина автобусів вийде на новий маршрут, частина буде у резерві, а інші – доповнять ті маршрути , на яких вже їздять «Електрони». Процедури планують завершити до кінця жовтня, і міська рада оголосить конкурс на 24-й маршрут.

Директор КП «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра розповідає, що потрібно було з’єднати різні частини міста, звернули увагу на вулицю Загорську. Нові 12-ти метрові автобуси відрізняються ще й тим, що можуть одразу перевозити 102 пасажирів. Тут – 30 місць для сидіння, з урахуванням потреб людей з інвалідністю .

«Електронами», що вже курсують у місті, ужгородці задоволені, принаймні, каже комерційний директор підприємства «Електрон транс» Володимир Будзан, негативних відгуків не чув ні на Закарпатті, ні у Львові, де їх їздить 125. Наразі в обласному центрі працюють над запровадженням картки ужгородця, щоб мати реальну картину перевезень, адже рентабельність КП, що займається перевезеннями пасажирів залежить від компенсацій за пільговиків.

Нові автобуси для Ужгорода придбали за лізинговою угодою: 40%, а це – 20 мільйонів гривень, проплатила міська рада, інше виплачуватитмуть за угодою протягом трьох років.

Наскільки виправданими будуть такі угоди та покупки, платники податків Ужгорода зможуть оцінити вже за місяць.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × five =