М-Студіо

Підсумкова програма «7 днів»: 11 – 17 березня 2019 р.

Відзначення на державному рівні, візит президента та перший тиждень посту – про це сьогодні у підсумковій програмі «7 днів». У випуску – про таке:

Триває Великий піст. Як правильно його дотримуватися?

Великий піст — центральний піст в християнстві, дотримання якого готує тіло і душу віруючого до головного свята церковного календаря – Великодня, Світлого Христового воскресіння. Цього року він починається з 11 березня і триватиме до 28 квітня.

Туристичний потенціал Закарпаття презентували у Чехії

Насичена програма виступів та презентацій, цікаві екскурсії та офіційні зустрічі. Днями в місті Градец Кралов пройшла міжнародна туристична виставка. Свій туристичний потенціал презентувала і наша Закарпатська область.

Дружина Президента побувала в Мукачеві та Сваляві

15 березня дружина Президента України Марина Порошенко здійснила робочу поїздку в Закарпатську область. Під час свого візиту перша леді відвідала інклюзивну загальноосвітню школу №13 у Мукачеві та ознайомилася з роботою Закарпатської обласної дитячої лікарні. У Сваляві дружина Президента побувала в Інклюзивно-ресурсному центрі та у Свалявському центрі замісної ниркової терапії.

Закарпатці наражають на небезпеку себе і своїх дітей, бо “дід так робив”

Погіршує здоров’я людей та руйнує екосистему: чому не варто палити сухе листя і траву? На Закарпатті існує традиція з приходом весни спалювати сухостій на своїх земельних ділянках.

На Закарпаття можна збудувати 18 нових пунктів пропуску

На Закарпатті вже незабаром можуть з’явитися нові пункти пропуску на кордоні. Існує потреба не тільки в реконструкції, а й розбудові нових КПП. Визначальним і в контексті розбудови став також 2018 рік.

Перспективи Закарпаття обговорили на Раді регіонального розвитку

Окрім теми 80-ої річниці Карпатської України, топ-новина в області – приїзд Петра Порошенко. А особливо всі ті цілі, які озвучили на раді регіонального розвитку. Це зокрема ремонти доріг, будівництво КПП, нових шкіл та спортивних майданчиків. Словом усе – чого так бракує і чого давно чекали.

Становлення Карпатської України: що сталося 80 років тому?

Цього тижня Закарпаття відзначило справді історичну дату – 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України. І хоча ця держава проіснувала недовго, її утворення стало символом національних прагнень українців напередодні глобального світового конфлікту.

Петро Порошенко. Громадський контроль

Петро Порошенко, Президент України, у інтерв’ю «М-студіо»: про подвиг Карпатських Січовиків, сучасну українську армію, коли закарпатці будуть жити так, як їхні сусіди за кордоном; чому саме зараз здійснюються індексаційні виплати пенсіонерам, допомога багатодітним та монетизація субсидій; поділився, у якій країні хоче жити та працювати.

Програма “ЧАС”. Hовини Закарпаття за 16 березня 2019 року

Програма “ЧАС” – підсумковий випуск новин Закарпаття за день на телеканалі “М-Студіо”. У випуску за 16 березня: