Мукачівець Сергій Перевозніков змагався за світову першість з легкої атлетики

Мукачівець Сергій Перевозніков повернувся з призовим місцем з чемпіонату світу легкоатлетичних метань, який пройшов у місті Доха. В навчальному закладі – Мукачівському професійному аграрному ліцеї ім. Михайла Данканича, де навчається спортсмен, його зустрічали урочисто.

У столиці Катару – місті Доха пройшов чемпіонат світу з легкої атлетики. Участь у Міжнародних змаганнях взяв і закарпатський спортсмен Сергій Перевозніков, учень мукачівського професійного аграрного ліцею ім. Михайла Данканича. В стінах навчального закладу спортсмена зустрічають урочисто.

Для Сергія участь у чемпіонаті світу стала дебютною. На жаль, потрапити до фіналу змагань мукачівцю не вдалося, він посів 16 сходинку з результатом 72 метри, однак спортсмен каже, не засмучується, адже боротьба за першість з кращими спортсменами світу на змаганні такого високо рівня – для нього вже свого роду перемога.

Тренер Сергія Перевознікова Ярослав Чмир також вважає участь у змаганнях світового масштабу справжнім досягненням свого підопічного. Адже на Чемпіонат світу мають змогу потрапити тільки кращі спортсмени планети.

Директор Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. Михайла Данканича Василь Ковбаско розповідає, в навчальному закладі завжди приділяли велику увагу фізичному вихованню учнів. Свідченням цьогоє досягнуті результати випускників: чемпіони України, майстри спорту, призери всеукраїнський та міжнародних змагань, судді національної категорії.

Варто додати, на досягнутому Сергій Перевозніков зупинятися не збирається. Й уже починає підготовку до олімпійських ігор.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =