На Закарпатті захищатимуть права дівчат та жінок, в тому числі від домашнього насильства

У день ліквідації насилля над жінками та півстоліття заснування програми Au – pair в Ужгороді розповіли, як захищатимуть права дівчат та жінок, в тому числі і від домашнього насильства, та чому в пріоритеті є освітні заходи.

Молодіжна програма Au-pair була створена півстоліття тому, і головне її завдання – підтримка молодих дівчат та передача їм знань, які допоможуть їм створити більш безпечне життя. В області наразі реалізується програма та закон України щодо протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.

Уповноважена начальника Національної поліції України в Закарпатській області Тетяна Щерба каже: освітні програми вкрай важливі, і вона готова ділитися знаннями та досвідом, адже в минулому сама пережила негативний досвід насильства в родині.

В Ужгороді вже створена і мобільна група поліції – спеціально для допомоги жертвам насильства, а в подальшому йтиметься про розширення кількості мобільних груп на території області.

Під час брифінгу представники громадських організацій та департаменти обласної адміністрації підписали угоду про співпрацю.

Представники програми Au-pair обіцяють проводити семінари, тренінги, вебінари, щоб змінити думку щодо насильства над молодими дівчатами та навчати їх, як захищати себе та робити своє життя безпечним.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − four =