Будинок профспілок на Народній в Ужгороді захопили з десятої спроби

Ювілейне – десяте рейдерське захоплення будинку профспілок на площі Народній, 5 в Ужгороді – вдалося. Працівники організації, яка знаходиться у цій будівлі вже 56 років, на роботу сьогодні так і не потрапили. Без попередження представники приватної охоронної структури до початку робочого дня вигнали сторожа і забарикадувалися у приміщенні будинку Профспілок.

Уперше за 56 років функціонування у цій будівлі будинку Профспілок працівники не потрапили до свого робочого місця. Десята «ювілейна» спроба рейдерського захоплення приміщення – виявилася успішною.

Спробували з’ясувати, хто ж там по той бік дверей будинку Профспілок. Присутні правоохоронці коментувати відмовилися. Єдиний, хто пояснив, що відбувається – керівник апарату Закарпатського окружного адміністративного суду Олександр Скрипчук.

Працівники профспілок здаватися не збираються – і надалі відстоюватимуть своє право працювати у цій будівлі на основі закону. Власне, на вулиці перед будівлею провели засідання президії облпрофради для узгодження подальших дій.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × two =