Газифікація сіл Горінчово, Березово та Монастирець на межі зриву

Вже довгий час надзвичайно актуальним для сіл Горінчово, Березово та Монастирець Хустського району залишається питання газифікації. Маючи всі підвідні комунікації та технічне обладнання, завершити цей проект і досі не вдається, ба більше – через заморозку його реалізації та численні випадки розкрадання газової підстанції і зрізання комплектуючих «на металобрухт» ситуація ще більше загострилася.

Проблемним питанням із давньою історією можна назвати ситуацію з відсутністю газифікації сіл Горінчово, Березово та Монастирець. Цей проект на межі зриву. Комплектуючі газорозподільної підстанції позрізали на «брухт», майже реалізований проект – нанівець, вже кілька років поспіль призупинений.

Знаковими відразу є дві події: це звернення громадян трох сіл Горінчово, Березово та Монастирець до голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка, та приїзд спеціалістів з Києва, які обстежили стан об’єкта. За словами експертів, цей проект ще можливо відновити, а жителі населених пунктів сподіваються на порозуміння та підтримку відповідних органів влади і що нарешті «блакитне паливо» стане доступним і для них.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =