У Хустському пологовому пакунків малюка вистачає

Пакунок малюка – подарункова ініціатива держави вже не мала б бути для когось новиною, адже стартувала в Україні ще восени минулого року.

З першого вересня кожній українській родині, в якій народжується дитина, дарують так званий бебі-бокс. У Хустському пологовому кажуть, що далеко не всі матусі знають про такий сюрприз, однак всі без винятку раді його отримувати.

Подарунковий пакунок вміщає набір із 25 необхідних для немовляти речей, загальна вартість яких сягає 5 тисяч гривень. Така ініціатива Кабміну спрямована частково зменшити витрати батьків у перші тижні життя їхньої дитини.

Як і кожне нововведення, видача пакету маляти спершу не мала відпрацьованого механізму. Неповні перші два місяці у Хустському пологовому будинку їх взагалі не було. Новоспечені матусі зверталися до органу соціального захисту із заявою. Зараз у Хустському пологовому кажуть, що далеко не всі матусі знають про такий сюрприз.

Саме під час виписки з пологового мама з дитиною забирає пакунок малюка. Якщо ж породілля не має при собі відповідних документів, то оформити акти для отримання бебі- боксу може батько. А от коли у жінки нема й родичів з документами, то подарунок від держави допомагають їй отримати соцпрацівники опісля. Тож на отримання набору для немовляти можуть розрахувати майже всі батьки, як у пологовому, так поза ним. Але не пізніше, ніж через 30 днів після народження дитини. Тільки ті, хто збирається народжувати вдома і не звертається до медзакладу, цю допомогу не матимуть.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 17 =