В Ужгороді триває ювілейний фестиваль «Ужгородська палачінта»

В Ужгороді триває фестиваль «Ужгородська палачінта» – уже десятий за ліком і точно не останній, зважаючи на його популярність.

Аромат млинців з Боздоського парку відчутно далеко. Сьогодні тут другий день триває «Ужгродська палачінта».

Вартість страви, кажуть кухарі, демократичні. Від 25 гривень. Гості свята, і діти, й дорослі, найбільше ж розбирають солоденькі палачінти.

Та не лише млинцями багатий фестиваль. Тут тобі і закарпатське вино, і солодощі, і ковбаски з шашликом, картопелька печена, лаваш та овочі гриль. Любителі традиційної угорської кухні можуть скуштувати апетитний бограч.

Є і локація руху підтримки закарпатських військових. Тож кожен може долучитися до благодійності. Нині волонтери обрали морську тему, щоб підтримати полонених Росією українських моряків.

Це вже десята, ювілейна «Ужгородська палачінта». Організатори кажуть, охочих взяти участь у фесті було багато. Та на цей раз намагалися дивувати гостів та містян не їх кількістю, а саме якістю. Незадовго до початку заходу турагенства вже почали цікавитися проведенням свята, адже туристи його чекали з великим нетерпінням.

Сьогодні кухарі змагатимуться за право володіти золотою палачінтовкою. Її отримає автор найсмачнішого млинця. А завтра на відвідувачів очікують спортивні змагання, спалення зимової мари, фаєршоу та не менш смачненькі палачінти.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =