Пункт пропуску «Лужанка» до кінця року мають реконструювати

Міжнародний пункт пропуску «Лужанка-Берегшурань» на кордоні з Угорською Республікою почали реконструювати, аби розвантажити напрямок. Чимало українців кожного для перетинають цей кордон ,аби в Угорщині потрапити на роботу, навчання або до лікаря.

Вже реконструйований пункт пропуску розрахований на 5000 громадян, 30 автобусів та близько 400 вантажівокна добу. Загальна кошторисна вартість оновленого КПП, згідно з експертизою, – близько 90 млн. грн. З цієї суми поки вдалося освоїти близько 22 мільйонів, розповідає заступник начальника Закарпатської митниці ДФС Микола Ясевич. Вдалося провести підготовчі роботи, встановити усі фундаменти та почати будувати вже самі приміщення.

Як розповідає генеральний директор фірми-підрядника Анатолій Бурський, наступним кроком на будівництві буде встановлення колон та навісів. Їх привезуть із Черкас, звідки і сама фірма, вся техніка та близько 60 робітників. Закінчити роботи планують в четвертому кварталі 2019 року, та оперативність підрядника, каже генеральний директор, все ж залежить від державного фінансування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − fifteen =