Ужгородський квартал «Малий Галагов» готуватимуть до включення до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Підготовчій роботі включення кварталу «Малий Галагов» в Ужгороді до світової спадщини ЮНЕСКО присвятили засідання робочої групи в міській раді.

Фахівці обговорили необхідність відновлення та паспортизації усіх об’єктів історико-культурного комплексу і включення цього питання до міської Програми на 2019-2020 роки.

Підготовчий етап із включення історико-культурного комплексу «Малий Галагов», збудованого в період «чехословацької доби», до світової спадщини ЮНЕСКО, триває. Робоча група Ужгородської міської ради вже вдруге зібралася, аби обговорити питання реалізації проекту. Паспортизація об’єктів – а їх приблизно 35 у кварталі «Малий Галагов» – першочергове завдання на шляху включення його до спадщини ЮНЕСКО.

15 тисяч гривень – така кошторисна вартість виготовлення паспорту одного об’єкту. Загалом на паспортизацію комплексу «Малий Галагов» необхідно приблизно 525 тисяч гривень. Для того, аби виділити ці кошти з міського бюджету, необхідно розробити програму. Тому наступний етап – розробка проекту «Програми відновлення історичного центру «Малий Галагов».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 11 =