В Ужгороді відкрили ювілейну виставку Йосипа Бабинця

Ювілейна виставка Заслуженого художника України Йосипа Бабинця стартувала в Ужгороді 8 лютого. З нагоди 85-річчя митець представив свій творчий доробок у галереї «Ужгород».

Долучитися до мистецтва поціновувачі прекрасного зможуть протягом 10 днів. Виставка ретроспективного живопису знаного закарпатця триватиме до 18 лютого.

У галереї «Ужгород» – яблуку ніде впасти. На ювілейну виставку відомого закарпатського художника Йосипа Бабинця прийшли не тільки рідні та колеги-митці, а й небайдужі до прекрасного та поціновувачі живопису.

Квіти, грамоти, подарунки, оплески та теплі слова – усе це з нагоди 85-річчя Йосипа Бабинця на урочистому відкритті виставки. Ювіляр розповів – почав малювати на 1 курсі Ужгородського училища прикладного мистецтва. Спочатку це були пейзажі, згодом митець експериментував з натюрмортами, малював і рідне місто. Зараз картини художника поповнили музейні та приватні колекції не тільки України, а й Словаччини, Угорщини, Румунії, Італії, Франції, Німеччині та інших країн.

Двері виставки будуть відчинені для справжніх поціновувачів прекрасного протягом 10 днів. Виставка ретроспективного живопису знаного закарпатця триватиме до 18 лютого.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 3 =