На Мукачівщині розпочалася посівна кампанія

На Закарпатті стартувала посівна кампанія. Серед найпопулярніших культур традиційно: кукурудза, картопля, соняшник. На Мукачівщині не перший рік діє сільськогосподарське підприємство, яке щороку осучаснює устаткування для польових робіт.

Це диво техніки, трактор-сівалка допомагає Рудольфу Козубу засіяти кукурудзою поле площею 20 гектарів близько за дві години. Також переналаштовують сівалку і на посів соняшника. Адже товариство «Каридія» займається вирощуванням саме цих трьох культур: кукурудза,соя та соняшник.

Пані Наталія, яка працює в товаристві агрономом, переконана, що справжній господар починає думати про свій майбутній врожай вже з осені. Працюють у компанії етап за етапом, аби в майбутньому мати хороший результат. Жінка додає, що не менше уваги вони приділяють вибору гібридів кукурудзи для своїх посівів. Цього року на них чекає навіть показовий посів сортів кукурудзи різних фірм.

Та працівники компанії на своєму досвіді знають: хороший врожай – це не тільки посів якісних гібридів, але й сприятливі погодні умови. Як розповідають працівники товариства «Каридія», вже вдалося посіяти та отримати перші сходи соняшника, частково висіяти кукурудзу. Серед останніх висівають сою.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =